  • pard-ocelot-480-oc4-50-lrf-zestaw
  • pard-ocelot-480-oc4-50-lrf-zestaw-stan-nowy
  • pard-ocelot-480-oc4-50-lrf-zestaw-model-ocelot-480-oc4-50-lrf
  • pard-ocelot-480-oc4-50-lrf-zestaw-kod-producenta-oc4-50-lrf
  • pard-ocelot-480-oc4-50-lrf-zestaw-marka-pard
  • pard-ocelot-480-oc4-50-lrf-zestaw-stan-opakowania-oryginalne
  • pard-ocelot-480-oc4-50-lrf-zestaw-zasieg-w-ciemnosci-2600-m
  • pard-ocelot-480-oc4-50-lrf-zestaw-rodzaj-celownik
Tylko 7 produktów w magazynie
Pozostało tylko 7 szt.
Pozostało tylko 7 szt.
Darmowa dostawa
14 dni na odstąpienie od umowy
DSTactical
Sprawdzony sklep | Kupujesz od firmy
93,3% kupujących poleca ten sklep
O sprzedającym
Szczegółowe dane, kontakt, informacje
Parametry
Stan
Nowy
Faktura
Faktura VAT
Model
Ocelot 480 OC4-50/LRF
Kod producenta
OC4-50/LRF
Marka
Pard
Stan opakowania
oryginalne
Zasięg w ciemności
2 600 m
Rodzaj
celownik
Zawiera baterie
tak
Opis produktu
Elementy zestawu:
  • Instrukcja obsługi w języku EU
  • Pokrowiec
  • Montaż na szynę Picatinny + klucz i śruby montażowe
  • Karta SD
  • Akumulator
Celownik termowizyjny Pard Ocelot 480 LRF – cechy
  • 50 mm średnica soczewki obiektywu.
  • Powiększenie optyczne 3,3×.
  • Powiększenie cyfrowe 8×.
  • Rozdzielczość czujnika VOx 480 × 360 px.
  • Rozstaw pikseli 12 μm.
  • Czułość termiczna <20 mK.
  • Ręczne ostrzenie obiektywu.
  • Minimalna odległość ogniskowania 5 m.
  • Odstęp oka 100 mm.
  • Technologia przetwarzania obrazu PARD VLEA.
  • Maksymalna detekcja 2600 m (obiekt o wysokości 1,7 m).
  • Okrągły wyświetlacz typu IPS LCD o rozdzielczości 800 × 800 px.
  • Częstotliwość odświeżania 50 Hz.
  • Tryby kolorów: czerwony, czarny, biały, iron, sky i edge.
  • Dalmierz laserowy z zasięgiem pomiaru do 1000 m.
  • Dokładny kalkulator balistyczny.
  • Pole widzenia na 100 m wynosi 8,73 m.
  • Wymienna bateria 21700 o żywotności do 5 h.
  • Obsługa karty Micro SD do 128 GB.
  • Klasa szczelność IP67.
  • Korekcja dioptryczna -5D +3D.
  • Obsługuje połączenie z aplikacją mobilną.
  • Tryb oszczędzania energii.
  • Ładowanie przez USB-C.
  • Tryb PIP (obraz w obrazie).
  • Wygodne środowisko użytkownika.
  • Odporność na odrzut o sile 6000J.
  • Żyroskop, kompas.
  • Masa 647,5 g.
  • Temperatura pracy -30°C do +55°C.
Celownik termowizyjny Pard Ocelot 480 LRF – efektywny i praktyczny
Dalmierz i ergonomiczna budowa
pard-ocelot-480-oc4-50-lrf-zestawpard-ocelot-480-oc4-50-lrf-zestaw-stan-nowy
Dane techniczne:
Częstotliwość odświeżania [Hz]50
Maks. czas pracy [h min]5 h
Powiększenie [×]3,3
Zoom cyfrowy [×]8
Klasa szczelności IPIP67
Zasilanie ogniwem21700 × 1
Długość całkowita [mm]182
Masa [g]647
Numer produktu: 273 947 559
Opinie o produkcie
0
Brak opinii spełniających kryteria
Gwarancja
36 miesięcy
Dostawa i płatność
ERLI InPost Paczkomaty 24/7 darmowa dostawa
Punkty odbioru
Końskie
Reklamacja
2 lata
Zwroty
14 dni na odstąpienie od umowy
O sprzedającym